World of Tanks Blitz

iPhone ve iPad için Tank Savaşları Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 698 MB
  • Sürüm 1.1.0
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici WARGAMING

World of Tanks Blitz indir. Aksiyon Oyunu kategorisindeki bu uygulama iPhone (mobil) içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Çevrim içi oyunlarıyla Dünya'nın en büyük online oyun geliştiricileri arasında yer alan Wargaming'in hazırladığı World of Tanks Blitz, tamamen ücretsiz olarak iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz mobil savaş oyunudur.

Arkadaşlarınız ile takım olarak oynayabileceğiniz iki kişilik ekip, Facebook entegrasyonu ve gerçekçi grafikleri ile oyunculara sunulan World of Tanks Blitz'de düşman tanklarına karşı savaşlara girecek ve size verilen görevleri yerine getirmeye çalışacaksınız.

Sekiz özgün savaşın yer aldığı oyunda cihazınızın dokunmatik ekranını kullanarak tonlarca zırh yüklü dev tankları kolay bir şekilde kontrol edebilir, savaş arenasında diğer oyuncularla rekabet edebilirsiniz.

Seviye atlamak için yeni tank modellerinin kilidini açmak içinde çaba göstereceğiniz oyunda 2. Dünya Savaşı'na ait ikonik araçları keşfedebilir, 7'ye 7 PvP savaşlarında taktiksel becerilerinizi sergileyebilir ya da kendinizi geliştirebilirsiniz.

Amerika, Almanya ve Sovyetler Birliği'ne ait 90 efsanevi zırhlı araç ile dört tank sınıfını bulabileceğiniz World of Tanks Blitz'i mutlaka denemelisiniz.

World of Tanks Blitz indir